Stylowe deski podłogowe – postarzane i dystyngowane

 

Elegancja tkwi w każdym z nas, wystarczy tylko pobudzić odpowiednie receptory, które mogą nam posłużyć w celu identyfikacji tego, co gra w głębi naszej duszy. Gustowne realizacje nie są wyłącznie czymś, co od czasu do czasu podziwiamy na zdjęciach udostępnianych przez serwis Pinterest. 

Stylowa deska postarzana może przenieść w czasie

stylowe deski podłogowe postarzaneDrewniane meble z naszej ulubionej epoki zostały nadgryzione naturalnym zębem czasu, na który ciężko mieć wpływ. Dużym zainteresowaniem cieszą się stylowe deski podłogowe Postarzane podczas specjalnego procesu mogą oddać charakter dawnych, odległych czasów, które z pewnością pamięta najstarsze pokolenie obecne w naszej rodzinie. Drewno jako materiał ma wiele zalet, zabezpieczone jest odporne na wilgoć oraz jest łatwe w obróbce. Specjalne właściwości drewna pozwalają na wykorzystanie naturalnego surowca w formie desek jako naszą nową podłogę! Zdarza się jednak, że kupując pewny materiał, chcielibyśmy, aby nadawał przestrzeni specyficzny klimat. Aby osiągnąć efekt starości, nie musimy czekać, wystarczy, że zaopatrzymy się w ocet jabłkowy, pojemny słoik oraz kilka gwoździ. Przedstawione produkty przelewamy i wsypujemy do słoika, całość zostawiamy na kilka dni. Metaliczny kolor, który uzyskaliśmy dzięki takowemu połączeniu, pozwoli nam zabarwić powstałą mieszanką przygotowane deski na szarawy odcień! Teraz wystarczy odstawić nasze drewno na dłuższy okres czasu w celu wyschnięcia oraz podziwiać piękny efekt każdego dnia!

Postarzane meble, podłogi oraz inne wyroby z drewna ostatnimi czasy cieszą się dużym zainteresowaniem. Swoją chęć zakupową możemy zaspokoić przy pomocy gotowych produktów oferowanych przez sklepy internetowe, bądź zaznajomić się z procesem postarzania drewna we własnym domu. Co wybieramy?