Stylowe welurowe bluzki

Każda kobieta patrząc na kolekcję ubrań na nadchodzącą porę roku marzy o tym, by były one wygodne a zarazem kobiece. Często właśnie te połączenia niestety nie idą z sobą w parze. Na jesień chcemy zaś, żeby ubrania nie były jeszcze tak ciężkie jak zimowe ale były już ciepłe z uwagi na to, że nasze ciało rozgrzane po lecie szybciej marznie.

Moda na welurową bluzkę

welurowa bluzkaWygodne ubrania wcale nie muszą być nudne. Jeśli mowa o tkaninach, które sprawdzają się idealnie na jesień, na pewno wśród nich przez kolejny sezon będzie welur. Tkanina ta, kiedy tylko z powrotem pojawiła się w kobiecych stylówkach, została z nami na dłużej. Wszystko dlatego, że jest bardzo ciepła a zarazem wygodna. Kto z nas nie stwierdzi po dotknięciu weluru, że jest miły dla naszej skóry. Dlatego idealna na jesień będzie welurowa bluzka, która powinna znaleźć się w każdej kobiecej szafie. Możemy ją w cieplejsze dni nosić samą, później zakładać do bezrękawników czy ramonesek. Dzięki temu, że welur dopasowuje się do ciała, będzie nam ciepło jak w swetrze ale nie będziemy czuły się w niej grubo. Welur zatrzymuje ciepło, dlatego jest to opcja idealna dla zmarzlaków. Jednak nie jest to też tkanina, w której się spocimy, ponieważ jest przyjazna dla skóry. Oczywiście bluzka taka na pewno zostanie z nami na sezon zimowy. Welur nie spiera się, pozostaje przyjazny w dotyku przez długi czas. Jest to doskonała opcja dla osób lubiących wygodę ale i będących ,,za pan brat” z modowymi nowościami stylowymi.

Jesienna moda często nas zaskakuje. Jednak warto dla naszej szafy zainwestować w coś, co będzie z nami kilka sezonów oraz będzie bazą pod każda stylizację. Czasami zwykłe i proste ubrania będą przez nas wykorzystywane przez długi czas i będą dobre na kilka pór roku.