Sukienka szyta na miarę

 

Od dziecka wiedziałam, że będę w przyszłości krawcową. I tak, jak wielu moim znajomym pozmieniały się plany na dorosłe życie, tak jak konsekwentnie trzymałam się swojej wizji. Teraz otwieram własną pracownię krawiecką, która, o dziwo, dedykowana będzie głównie najmłodszym. W trakcie mojej przygody z szyciem odkryłam bowiem, że uwielbiam projektować i szyć ubranka dziecięce. 

Błyszczące sukienki dla dzieci

eleganckie sukienki dla dziewczynekSzycie ubrań pasjonowało mnie od dzieciństwa, kiedy to moja babcia nauczyła mnie szyć ubranka dla lalek. Każdy z nas, będąc dzieckiem, miał jakieś swoje marzenia, jednak w dorosłym życiu są one tylko mglistym wspomnieniem. W moim przypadku było inaczej, bo od początku wiedziałam, że chce szyć ubrania i w tym kierunki idę aż po dzień dzisiejszy. Właśnie otwieram pracownię krawiecką, w której będę realizowała głównie zlecenie na ubrania dla dzieci. Z racji tego, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia, to już mam od moich znajomych mnóstwo zleceń na eleganckie sukienki dla dziewczynek, które szyte będą na miarę dla ich córek. Zanim przystąpiłam do proejktowania tych sukienek, postanowiłam w pierwszej kolejności zorientować się, co w modzie piszczy. Dowiedziałam się, że jeżeli dziewczynki, dla których szyje sukienki, mają być modnie ubrane, to sukienki powinny przede wszystkim błyszczeć. Nakupiłam więc mnóstwo błyszczących próbek materiałów i wśród nich będziemy wybierać idealny matriał na poszczególne zlecenia.

Zostanie krawcową było dla mnie tak wielki marzeniem z dzieciństwa, jak dla większości dziewczynek bycie księżniczką. Była tylko jedna różnica, ja to marzenie zrealizowałam. Na przestrzeni czasu nauczyłam się profesjonalnie szyć i projektować. Teraz otwieram własną pracownię krawiecką, a jej głównymi klientami mają być dzieci.