Świetna jakość nowoczesnych placów zabaw

 

Choć mieszkam w dużym mieście na moim osiedlu jeszcze do niedawna plac zabaw nie był najlepszej jakości. W końcu jednak postanowiono go odremontować i dzisiaj sama zazdroszczę wieku swoim dzieciom ponieważ plac zabaw, który powstał jest naprawdę fenomenalny.

Nowoczesne i bezpieczne place zabaw

plac zabaw dla dzieci katowiceWychowałam się na osiedlu na którym obecnie żyję ze swoją rodziną i plac zabaw jaki do niedawna się mieścił na przeciwko naszego bloku pamiętał chyba jeszcze czasy młodości nie moje, a moich rodziców. Kilkakrotnie starano się go naprawić, lecz w życiu nie nazwałabym go w pełni bezpiecznym. Pamiętam, jak sama niejednokrotnie na dziecka się na nim skaleczyłam, dlatego razem z moimi pociechami jeździliśmy w inne miejsca. W końcu jednak postanowiono zbudować nowy plac zabaw dla dzieci Katowice są ogromnym miastem z dużą ilością naprawdę fantastycznych placów zabaw, ale tak rewelacyjnego placu, jaki powstał obok naszego mieszkania, naprawdę dawno nie widziałam. Sama zaczęłam nieco zazdrościć moim dzieciom ponieważ moje pokolenie w dzieciństwie mogło jedynie pomarzyć o takich zabawkach. Plac był dostosowany zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych dzieciaków. Znajdowały się w nim oczywiście klasyczne piaskownice, huśtawki i zjeżdżalnie choć oczywiście w nowoczesnej i bardziej bezpiecznej wersji. Pojawiło się jednak mnóstwo nowości w postaci torów przeszkód, oraz instalacji, które wzmagały w dzieciakach aktywność fizyczną.

Odkąd otwarto nowy plac zabaw codziennie widuję na nim dzieciaki i sama staram się jak najwięcej wychodzić ze swoimi. Mam kilkuletnią córkę oraz nieco starszego syna, lecz każde z nich znalazło świetną rozrywkę na nowym placu zabaw, a także co najważniejsze, nawiązało przyjaźnie. Jestem bardzo szczęśliwa widząc, jak moje dzieci wreszcie mogą się bawić w naprawdę nowoczesnym i dostosowanym miejscu.