Szkolenie w trójmieście i wizyta w restauracji

W sumie podczas swojego życia zawodowego byłam na wielu szkoleniach i imprezach integracyjnych. Jednak najbardziej w pamięci pozostało mi szczególnie jedno szkolenie. Może ze względu na to, że było to moje pierwsze takie poważne szkolenie i pierwsza poważna praca.

Restauracja w Gdańsku – dobre miejsce na szkolenie

catering

Także to szkolenie bardzo przeżywałam. W sumie każde następne było już dużo gorsze. Zresztą każde porównywałam do tego pierwszego. To pierwsze szkolenie było zorganizowane w Gdańsku, czyli nie miałam tam bardzo daleko. W sumie pojechałam tam zimą i to na dwa tygodnie. Mieszkam w województwie pomorskim i tak naprawdę było bardzo dobrze dla mnie, że szkolenie odbywało się tak blisko. W sumie po raz pierwszy wtedy spałam w naprawdę dobrym hotelu. W hotelu była dobra restauracja, która znajdowała się na parterze. W sumie cały hotel prezentował się naprawdę pięknie. Była tam sala weselna bardzo okazała. Zresztą podczas mojego pobytu na szkoleniu odbywało się wesele i w związku z tym było także wiele zabawnych sytuacji. Ta restauracja serwowała naprawdę bardzo dobre śniadania. Bo w sumie tam jedliśmy śniadania i kolacje. Na śniadaniach zawsze stał kucharz i według indywidualnych zamówień robił jajecznicę z różnymi dodatkami czy smażył omlety. To było naprawdę bardzo fajne. Zawsze do kucharza ustawiała się duża kolejka. Były także sale konferencyjnych, w których w sumie spędzaliśmy większość czasu. Podczas przerwy obiadowej zamawiany był catering, który zawsze był bardzo dobry. W sumie trochę szkoda, że nie mieliśmy możliwości zjedzenia obiadu w restauracji na dole.

Jednak myślę, że chodziło po prostu o czas. Po prostu gdybyśmy wszyscy musieli zjechać na dół na obiad to jednak trochę by to wszystko potrwało. Każdy tydzień szkoleń kończył się egzaminem. I egzamin ten nie był czystą formalnością.

Wiele na temat ciekawych dań w restauracji w Gdańsku przeczytać można na – www.calanaprzod.com.pl