Szlafrok dla kobiety ciężarnej

 

Do podstawowej wyprawki, jaką powinna zabrać ze sobą przyszła mama przed pójściem do szpitala należy wiele akcesoriów dla dziecka, ale należy pamiętać również o ważnym w tym czasie komforcie samej przyszłej mamy. Odzież dla ciężarnej powinna być przede wszystkim praktyczna i wygodna.

Wygodny szlafrok dla przyszłych mam

Szlafrok ciążowyW trakcie ciąży kobieta zaczyna bardziej doceniać odzież, która zapewnia maksymalny komfort. Najważniejsze, by odzież, jaką wtedy nosi dobrze regulowała poziom ciepła, była wygodna, zapewniała luz w strefie ciążowego brzuszka i nie uciskała. Jednym z najbardziej praktycznych rozwiązań jeśli chodzi o odzież domową czy szpitalną w tym okresie jest szlafrok ciążowy, który zapewnia swobodę ruchów i szybkie przebranie w razie potrzeby. Do najważniejszych jego zadań należy zapewnienie ciepła i przykrycie ciała po założeniu koszuli nocnej czy piżamy. Zwany jest również podomką – od typu przeznaczenia, ale oczywiście przyda się również w szpitalu przed i po porodzie, kiedy nie mamy siły przebierać się w nic innego. Zapewnia ciepło, jest obszerny w miejscu tułowia. Posiada regulowany pasek, który w której chwili zmieni rozmiar szlafroka na większy lub większy bez użycia większej siły. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, od beżów po praktyczniejsze fiolety, zielenie czy czernie. Wykonany z odpornego na zabrudzenia materiału frotte lub zapewniającego jeszcze więcej ciepła weluru. Wyposażony w dwie praktyczne kieszenie na wysokości bioder oraz kaptur, który ogrzeje głowę i ochroni ją do momentu wysuszenia włosów po myciu.

Jest to doskonałe uzupełnienie każdej piżamy czy koszuli do spania. Otrzymał pozytywne opinie instytutów medycznych oraz liczne atesty i certyfikaty. Będzie przyjemny w dotyku zarówno dla przyszłej mamy jak i dla dziecka w tym ważnym dla obojga okresie i zapewni maksymalną wygodę.