Szukam dobrego serwisu laptopów

Zakupiłem do swojego przedsiębiorstwa sprzęt sprowadzony z zagranicy, który jest używany, ale w dobrym stanie. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo pieniędzy i mogłem jeszcze bardziej rozwinąć swoją firmę w Poznaniu.

Gdzie znajdę dobry serwis komputerowy?

serwis komputerowy

Muszę jeszcze znaleźć jakiś tani serwis komputerowy, który zgodzi się ze mną podjąć stałą współpracę. Głównie interesuje mnie serwis drukarek, ponieważ zakupiłem ich ponad pięćdziesiąt i jest to niezbędne. Przejechałem się po serwisach i trochę popytałem. Znalazłem w centrum Poznania serwis laptopów, gdzie również wykonywana jest naprawa laptopów u klienta na miejscu a ceny mają dość niskie. Postanowiłem porozmawiać z właścicielem i dowiedzieć jak widziałby naszą współpracę. Facet swój serwis komputerowy prowadzi zupełnie sam, ale mimo to jak udowodnił, wywiązuje się ze wszystkich terminów. Ma też serwis drukarek, który mnie interesuje. Postanowiłem od razu podpisać z nim umowę i ma przyjechać do mnie do firmy, by przeprowadzić serwis laptopów, które zakupiłem. Pracownicy dostaną sprawdzony sprzęt do pracy i nie będzie żadnych przestojów. Serwis drukarek ma zostać przeprowadzony w kolejnym miesiącu i już nawet ustaliliśmy konkretną datę spotkania. Dobrze, że pojechałem do tego człowieka, ponieważ udało mi się podjąć współpracę na dość dobrych warunkach. Później jeszcze sprawdziłem ten serwis komputerowy i miał on same pozytywne opinie. Wszyscy klienci są zadowoleni a serwis laptopów przebiega bardzo profesjonalnie.

Kiedy już wszystko zostało sprawdzone to pracownicy otrzymali cały sprzęt i mogli od razu zabrać się do pracy. Wszystko działa sprawnie i nic się nie zawiesza. Niebawem będzie serwis drukarek, ale póki co wszystko działa jak należy. Firma mi się rozwija i wszyscy są zadowoleni. O to chodzi w biznesie.

Wiele ciekawych porad na temat naprawy komputerów znalazłem na – http://unikom.pl