Szukam fotobudki w Internecie

Witajcie moi czytelnicy, jak wiecie to ja wraz z samorządem klasowym mam zorganizować studniówkę. Wpadliśmy na pomysł, że świetną atrakcje będzie wynajęcie na nią fotobudki. Myślę, że dzięki takiemu urządzeniu zyskamy świetną pamiątkę z tak ważnego wydarzenia jakim jest na pewno studniówka.

Jaka jest najlepsza fotobudka?

fotobudkaNo i poszukiwania odpowiedniego sprzętu czyli foto budki spadło na mnie. Oczywiście w tym przypadku najlepszym miejscem do poszukiwania fotobudki będzie Internet. Jak wiecie w nim jest wszystko. Nie wiem, czy wszyscy wiedzą, ale po przeglądaniu Internetu zauważyłam, że fotobudka na wesele to bardzo popularna usługa i jest wiele stron firm, które oferują wynajem właśnie foto budek nie tylko na wesela, ale i na inne imprezy w tym studniówki. Mam określony budżet, który możemy przeznaczyć na fotobudkę. To właśnie to decyduje. Jednak nie tylko. Chcemy, aby atrakcja, na która się zdecydowaliśmy była świetną zabawą dla wszystkim. Dlatego taka fotobudka musi posiadać, tak popularne ostatnio gadżety, dzięki którym zdjęcia wykonywane w fotobudce będą śmieszne, jak i nie zapomnianą pamiątka. W Warszawie bez problemu znaleźć można taką usługę. Przeglądając strony internetowe firm właśnie z tego miasta znalazłam dwie najlepsze oferty, które przedstawię na zebraniu samorządu i razem zdecydujemy na co się zdecydować. Wybrałam firmy, których foto budki mają połączenie z Internetem, dzięki temu jak wykona się zdjęcie będzie można je wrzucić na różne portale społecznościowe i od razu się nimi pochwalić.

Podsumowując, mam dwie firmy wynajmujące fotobudki wybrane. Z nich zdecydujemy się, która znajdzie się n a naszej studniówce. Która oferta będzie lepsza dla nas, może jakieś zniżki dostaniem. Na dziś to tyle. Pozdrawiam!

Więcej w temacie można znaleźć na http://abrakadabrafotobudka.pl