Szukam niedrogiego kamerzysty na występ do przedszkola

Jestem Paulina a moja córka Zosia chodzi do przedszkola od września. Za tydzień ma pasowanie w przedszkolu. Ciocie uczą dzieci wierszyków. A razie córka nic o nich nie mówi ale wiem, że ma mówić wierszyk na środku.

Kamerzysta uwieczni występ

kamerzysta Z mężem wzięliśmy już sobie wolne w pracy i nie możemy doczekać się uroczystości. Postanowiłam wynająć kamerzystę. Niedrogi kamerzysta lublin to będzie idealna osoba która pomorze nam uwiecznić cały występ. My nie mamy kamery a filmowanie aparatem telefonicznym nie daje takiego efektu. W Lublinie jest wielki wybór jeśli chodzi o filmowanie ślubów. I na pewno jakieś kamerzysta na wesele podejmie wyzwanie żeby pokręcić dzieci w przedszkolu. Wideofilmowanie nie będzie trwało długo. Występ ma trwać około godzinki. Kamerzysta później będzie miał przygotować dla nas film, który zostawimy na pamiątkę dla naszej córci. Kiedyś jak skończy może osiemnaście lat to jej pokażemy jak wyglądał jej pierwszy występ. Wybrałam kilka kontaktów. Kamerzysta na wesele, który ogłaszał się w gazecie niestety nie miał czasu za tydzień we wtorek żeby przyjąć nasze zlecenie. Musiałam szukać dalej. Filmowanie ślubów chyba jest jednak bardziej popularne niż przedstawień bo sporo osób nie chciało przyjąć zlecenia. Zamieściłam ogłoszenie w gazecie lokalnej i zgłosiła się do mnie studentka, która zajmuje się kamerowaniem. Jest to jej dodatkowe zajęcie. Traktuje kamerowanie jako swoją pasję. Umówiłyśmy się na określoną stawkę. Filmowanie ma odbywać się w przedszkolu, podałam jej adres i mamy spotkać się na miejscu. Jesteśmy już w przedszkolu.

Pani Agata wideofilmowanie zaczęła dziesięć minut temu. Filmuje dzieci ale też rodziców i panie przedszkolanki. Dzieci nawet nie zdają sobie z tego sprawy bo są tak zajęte występem. Film mamy trzymać w przyszłym tygodniu.