Szukam pracy w sklepie z żarówkami led

Szukam pracy. Lubię kontakt z ludźmi i chętnie z nimi rozmawiam i doradzam przy zakupach. Obecnie pracowałam w sklepie z bielizną. Jednak moja przełożona wyjeżdżała za granicę i zdecydowała się na zamknięcie sklepu. Nie było mnie stać żeby od niej odkupić towar więc muszę zacząć szukać pracy dla siebie.

Żarówki led – czy łatwo sprzedawać?

żarówki ledMieszkam w Poznaniu. U nas jest dużo różnych mniejszych i większych sklepów. Jestem pewna, ze nie będę miała problemów ze znalezieniem pracy. Chciałabym spróbować czegoś innego. Człowiek uczy się całe życie może jakiś komputerowy albo z narzędziami. Zobaczę jutro jakie sklepy są w naszej okolic i pójdę porozmawiać. Jak rano wstałam byłam bardzo optymistycznie nastawiona. Wiedziałam że zaczyna się nowy etap w moim życiu. W mojej okolicy jest nowy sklep z oświetleniem. Poza pięknymi lampami i lampkami było pełno żarówek, zasilaczy i taśm. Żarówki led były od najlepszego producenta z lokalnego i krajowego rynku. To najlepszy importer oświetlenia led nawet za granicą naszego kraju. Producent oświetlenia led jest znany nie tylko z wysokiej jakości sprzętu ale także z niskiej ceny za materiały, które produkuje. W sklepie można były tez kupić zasilacze led a także taśmy led. Właścicielka zaprosiła mnie w poniedziałek na rozmowę. rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Odpowiadały mi wszystkie warunki, które właścicielka mi zaproponowała. Podpisałam umowę. dostałam listę rzeczy o żarówkach i zasilaczach, których muszę się nauczyć.

Byłam bardzo szczęśliwa, że udało mi się tak w krótkim czasie zdobyć pracę. żarówki led miały sporo ekologicznych właściwości. szybko opanowałam niezbędną wiedzę i z pewności udałam się na pierwszy dzień do nowej pracy. Nawet nie zorientowałam się kiedy minął mój pierwszy dzień pracy. Było bardzo miło.