Tani skład opału w pobliżu osiedla

Mieszkam od jakiegoś czasu na dosyć nowym osiedlu. Tak naprawdę wokół tego osiedla jest bardzo dużo niewykorzystanych terenów. Ostatnio jednak dowiedziałam się, że teren ten został wykupiony przez jakiegoś przedsiębiorcę.

Skład opału dobry dla mieszkańców

skład opału Na tym terenie powstanie skład opału i nie tylko. Tak naprawdę taki tani skład opału w szczecinie to nie jest chyba nic szczególnie uciążliwego dla mieszkańców bo nie wiąże się specjalnie z jakimiś dużymi odgłosami na przykład. W Szczecinie nie ma wielu takich składów także nie dziwie się, że ten przedsiębiorca postanowił otworzyć właśnie taki interes. Zresztą niedaleko jest osiedle domków jednorodzinnych, także potencjalni klienci są naprawdę blisko. Podobno na początku działalności będzie sprzedawany tani węgiel i bardzo dobry jakościowo. No oczywiście na początku trzeba zrobić jakąś promocję żeby przyciągnąć klientów. Będzie sprzedawany węgiel w workach a także luzem. Teraz chyba większość osób kupuje węgiel luzem. Jest po prostu zawsze trochę tańszy. W tym składzie będzie też oczywiście ekogroszek, który także chyba już powoli wypiera zwykły węgiel. Chyba najważniejsze jest jednak to, że powstanie w związku z otwarciem tego miejsca trochę nowych miejsc pracy. Nawet mój kolega powiedział, że gdy będzie już tylko taka możliwość to od razu złoży aplikację na kierowcę. Po prostu przedsiębiorca, który chce otworzyć ten skład opału ma w mieście bardzo dobrą opinie i wiele osób chciałoby u niego pracować. Może gdyby miał jakąś pracę biurową to i ja złoże tam aplikację. W końcu nie mogłabym sobie wymarzyć miejsca pracy, które byłoby jeszcze bliżej mojego domu niż to.

No czas pokaże bo teraz jest jeszcze stanowczo za wcześnie na to by wysyłać gdzieś swoje aplikacje. Teren ten został dopiero wykupiony i jeszcze tak naprawdę nic się tam nie dzieje.