Tania bagażówka poszukuje kierowcy

Mam na imię Grzegorz. Mam czterdzieści lat i prowadzę swoją firmę transportową. Mam żonę i dwójkę dzieci. Firma działa na rynku już piętnaście lat i z roku na rok jest coraz lepiej. Mieszkamy w miejscowości Poznań w dużym domku.

Bardzo popularna w Poznaniu jest tania bagażówka

bagażówkaObok domu i jest siedziba mojej firmy. Usługi transportowe, którymi się zajmuję to generalnie przeprowadzki. Posiadam dużo samochodów. Tania bagażówka Poznań jest wykorzystywana do dużych zleceń. Zazwyczaj do przenoszenia dużych korporacji. Mam trzy takie auta. Taxi bagażowe używamy do przewozów ludzi z podręcznymi bagażami, walizkami. Taksówka bagażowa jest coraz bardziej poszukiwana i mam już siedem takich aut. Jestem zadowolony z pracy moich pracowników i z osiąganych z nimi sukcesów. Jestem firmą polecaną na rynku od lat. Mam bardzo dobre komentarze na firmowej stronie internetowej. Ostatnio przybywa nam zleceń dlatego postanowiłem zatrudnić pracownika fizycznego, który będzie z nami współpracował. Szukam człowiek młodego, silnego i zdrowego. Przeprowadzki wymagają dużo siły i sprawności więc pracownik musi być w formie. Ogłoszenie umieściłem na stronie internetowej firmy i w prasie. Dostałem kilka zgłoszeń i przeprowadzałem rozmowy. Przyszło kilku kandydatów ale jeden z nim najbardziej mi się spodobał. W trakcie rozmowy był otwarty i miał dobre pomysły na przeprowadzki. Dałem mu zadanie. Miał przeprowadzić małą firmę z jednego lokalu do drugiego. Bagażówka, którą się poruszał była sprawna. Kandydat świetnie uporał się ze swoją pracą. Jakość pracy była wysoka. Podpisałem z nim umowę i współpracujemy już dwa lata. To jest jeden z moich ulubionych pracowników.

Widzę w nim samego siebie sprzed lat. Też miałem taki zapał i też ktoś dał mi szansę. Po kilku latach w tej branży postanowiłem otworzyć swoją firmę.