Tanie lakiery hybrydowe do paznokci

 

Piękne i zadbane paznokcie to podstawa ładnych dłoni. O dłonie dbają nie tylko kobiety ale także coraz częściej mężczyźni. Panie, które mają swoją naturalną płytkę paznokcia ładny m kształcie mogą sobie samodzielnie malować lakierem paznokcie. Niestety kobiety o płytce łamliwej muszą radzić sobie z paznokciami u kosmetyczki. Na szczęście możliwości na zrobienie paznokci jest bardzo.

 Hybrydowe zestawy lakierów do paznokci

lakiery hybrydowe zestawTanie lakiery hybrydowe kosztują kilkanaście złotych. Oczywiście wszystko zależy od firmy, z której chcemy zakupić zestaw. Jeśli chodzi o lakiery hybrydowe zestaw zawsze wychodzi najtaniej. Wygo skład w chodzi baza pod lakier, lakier kolorowy, top do wykończenia paznokcia. Są to trzy najbardziej podstawowe lakiery, bez których nie pomalujemy ładnie naszej płytki paznokcia. Zdecydowanie w okresie jesienno-zimowym kobiety uwielbiają lakiery w ciemniejszych odcieniach. Może to być czarny, brązowy, karmelowe, czerwone oraz bordowy. Znacznie częściej w lato wolimy kupować lakiery o jaśniejszej tonacji np. pastele. Wszystkie zestawy hybrydowe zawierają także Peeling gruboziarnisty oraz polerkę. Taki zestaw praktycznie jest już kompletne brakuje jeszcze odtłuszczacza czyli tzw. cleanera. Wszystkie kosmetyki w tym lakierem możemy zakupić na popularnych stronach internetowych zajmujące się sprzedażą.

Ładne i długie paznokcie to marzenie każdej kobiety. Nie wszystkie panie potrafią uzyskać taki efekt na swojej naturalnej płytce dlatego decydują się na profesjonalny manicure. Taki manicure powinniśmy wykonać profesjonalnej kosmetyczki, która na co dzień zajmuje się budowaniem płytki paznokcia. Może to zrobić za pomocą żelu budującego lub nawet samego lakieru hybrydowego. Warto dbać o swoje paznokcie i dłonie szczególnie zimą.

Więcej o tym jak mieć ładne paznokcie na: https://www.lafemme.pl/