Tapety i miłe wnętrze u psychologa

Od jakiegoś czasu potrzebowałam osiągnąć harmonię wewnętrzną, dlatego chodziłam na spotkania do takiej miłej pani psycholog, która pozwalała mi stanąć na nogi. Bardzo lubiłam ją odwiedzać, Bydgoszcz chyba nie ma lepszego psychologa od tej pani. Kompleksowo potrafi zająć się człowiekiem, i poprawić humor.

Tapety były urocze

tapetyLubiłam jej wystrój gabinetu. Zawsze jakoś tak czułam się tam bardzo swojsko i przytulnie. Były bardzo ładne, zielone zasłony, w takim jasnym odcieniu. Podobno ten kolor symbolizuje nadzieję. Fajnie było spojrzeć przez okno i patrzeć jak słońce fajnie odbija się na tych zasłonkach. Fajne były też te tkaniny, bo w dotyku jak taki pluszowy misiek, jakby polar? Coś takiego, nie umiem znaleźć teraz odpowiedniego określenia na to. Postanowiłam kiedyś kupić jej prezent, aby miała jeszcze ładniej u siebie. Coś w zamian za pomoc, bo wiele razy mnie wyciągała z tarapatów. Była to dekoracja okien, taka świeczka zapachowa, która była w kształcie serduszka. Nie dość, że ładnie wyglądała, to jeszcze ciekawie pachniała. Któregoś dnia nabrałam odwagi, by zapytać ją, skąd wzięła takie urocze tapety do mieszkań w bydgoszczy w swoim pokoiku. Chciałam mieć takie same u siebie, w ogóle byłam zachwycona całym tym wnętrzem i musiałam zapytać, by wiedzieć, gdzie takie kupić. Podała mi adres, był to taki sklep z tapetami w centrum miasta. Muszę się tam wybrać w wolnej chwili, bo już dawno myślałam o jakimś przemeblowaniu w domu. Przynajmniej miałabym zajęcie, jakbym sobie te tapety kleiła, lub przestawiała na nowo meble.

Zawsze lepiej się czuję, jak sobie zmieniam jakieś drobiazgi w pokoju, lub coś przemebluje. Człowiek nie może długo stać w miejscu, zmiany są dla niego wskazane. Dlatego niedługo i ja rozpocznę mały remont i będę się wzorować na przepięknym pokoju mojej pani doktor.