Torby reklamowe biura podróży

Otworzyliśmy całkiem niedawno nowe biuro podróży. Wiadomo, że ludzie mają już swoje sprawdzone biura z których korzystają, a Katowice mają ich nie mało, dlatego trzeba działać na różne sposoby, aby pozyskać klientów. Postanowiliśmy zrobić taką akcję z okazji otwarcia. Można było wygrać różne produkty związane z naszym biurem podróży.

Długa kolejka do toreb reklamowych

torby reklamoweByły to podkładki pod mysz, długopisy, kubeczki. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się najlepsze torby reklamowe katowice, do których była ogromna kolejka. Postanowiliśmy się, że jeżeli ktoś chce dostać jakiś upominek z logiem naszej firmy, to musi odpowiedzieć na dwa pytania związane z naszym biurem podróży. zawsze w ten sposób ktoś nas zapamięta, i będzie kojarzył nazwę biura. Mieliśmy szczęście, że nasze biuro mieściło się w samym centrum galerii handlowej, więc ludzie nawet nie wiedząc, że takie wydarzenie miało być organizowane, to przychodzili. Potem patrzyliśmy z dumą jak nasze torby papierowe przemierzają galerię i zyskują coraz więcej właścicieli. Taka torba to ciekawa sprawa, ponieważ każdemu przyda się na zakupy, i będzie z nią chodził. Dzięki temu faktowi nie zapomni o nas, i być może w przyszłości zdecyduje się na wyjazd organizowany przez nas. Może być też tak, że poleci nas swoim znajomym, i w ten sposób drogą pantoflową, jak to się mówi, zyskamy nowych klientów. Trzeba sobie jakoś radzić, zwłaszcza, że teraz wszyscy rywalizują ze sobą o popularność i opinię ludzi.

Byłam zadowolona, że nasze torby reklamowe tak szybko się rozchodzą, bo to świadczyło o tym, że dużo osób zwróciło uwagę na nasze wydarzenie. Do każdego upominku dodawaliśmy też cukierki, bo jak to się mówi- przez żołądek do serca, i faktycznie, coś w tym jest. Człowiek który zje słodycze, jest radosny, i będziemy mu się dobrze kojarzyć.