Transformacja mojego pokoju i sprawdzony wywóz gruzu

Witajcie. Nazywam się Julia i pochodzę z Krakowa. Jak zapewne część osób doskonale wie, od jakiś około dwóch lat prowadzę bloga na temat stylu życia. Jak doskonale wiecie, podejmuję przeróżne tematy. Od tego jak się zdrowo odżywiać, jak prawidłowo gotować, jak w odpowiedni sposób o siebie dbać i tak dalej.

Wywóz gruzu był potrzebny

wywóz gruzuDziś jednak ten temat będzie wyjątkowo ważny i dla mnie osobiście bardzo szczególny. Z jakiego powodu? Głównie dlatego, że będzie on dotyczył transformacji mojego własnego pokoju. Chciałabym pokazać Wam jak można wprowadzić kilka bardzo przydatnych zmian, który w znaczący sposób mogą wpłynąć na naszą zmianę, naszego otoczenia. U mnie było to nieco trudniejsze dlatego, że musiałam pozbyć się jednej ściany. Zabierała ona po prostu miejsce. Oczywiście potem czekał mnie sprawdzony wywóz gruzu w Krakowie. To samo było ze sprawą pod tytułem odbiór śmieci. Nie cierpię tego robić. Na szczęście moi przyjaciele mi pomogli, zaoferowali mi odbiór śmieci. Nie poradziłabym sobie sama, więc czekał ich, także odbiór gruzu z mojego domu. Mam genialnych przyjaciół zawsze mogę na nich liczyć. Muszę się pochwalić , że nasz poremontowy odbiór resztek remontowych nie trwał jednak długo. Wywóz śmieci nie był dla mnie problemem. Uporaliśmy się z tym bardzo szybko i mogliśmy przystąpić do aranżacji mojego wnętrza. W gruncie rzeczy przeprowadziłam to już w zasadzie sama. Jedną z rzeczy, która mi się najbardziej podoba, to fakt, że udało mi się stworzyć, zrealizować swój pomysł z miejscem do czytania. Zawsze marzyłam, żeby mieć funkcjonalną biblioteczkę, do codziennego użytku.

Akurat czytanie jest dla mnie jedną z najważniejszych kwestii w życiu. Kolejną dosyć znaczącą zmianą było to, że odmalowałam ściany na biało, żeby ożywić całe pomieszczenie. Dalej, zmieniłam zasłonki i firanki. No i zmieniłam dywan.