Trasa dla posiadaczy rowerów elektrycznych

Postanowiłem zorganizować coś, czego w Polsce nie było! Pierwszy fantastyczny wyścig rowerowy. Będzie podzielony na dwa etapy. Pierwszy będzie typowym kolarskim meetingiem, w którym będą tylko rowery focus.

Rowery elektryczne na rajdzie

rower elektryczny

Oczywiście wiadomo, że ta firma zgodziła się być organizatorem strategicznym, głównym mecenasem całej imprezy, dlatego właśnie te rowery focus. Siła mięśni, potęga umysłu przeciwko słabościom i trasie w najbardziej ekstremalnych warunkach gór w Polsce. Tu wiem, że rowery focus sobie spokojnie poradzą, pytanie jak będzie z cyklistami. Druga konkurencja będzie przeznaczona dla tych co mają rowery elektryczne. Oczywiście trasa dłuższa, tutaj każdy kto ma stylowy rower elektryczny będzie musiał zaopatrzyć się również w grupę techniczną, aby mogli w odpowiednim momencie wymienić zużyty akumulator. Wiecie, że tutaj jeśli chodzi o rowery elektryczne nie chodzi o sam fakt sił mięśni, a o koncentracje i strategię. Rowery elektryczne będą sprowadzane z całej Polski, dlatego ten wyścig będzie bardzo prestiżowy. Tu z kolei każdy rower elektryczny bierze udział w wyścigu. Wszystkie rowery elektryczne które się zgłoszą biorą udział w pierwszym w kraju tego typu zawodach. Liczy się kolejność zgłoszeń. Oczywiście jeżeli pojawi się sam kolarz i będzie miał jeden rower elektryczny, to niewiele zdziała wobec pełnym ekipom rowerowym. Od razu mówię, że bez technicznego supportu niewiele będziecie mogli zdziałać. Rower elektryczny to nie wszystko.

Tu pozwolę sobie tylko nadmienić, że istotne jest aby każdy rower elektryczny był wyposażony w odpowiednie hamulce. Polecam gorąco hamulce typu magura hs11, które zapewnią wam wysoki poziom bezpieczeństwa. Sam wiem po sobie, że magura hs11 sprawdzają się w każdej pogodzie. Czekam na zapisy do tego lipca.