Tworzyliśmy sklepy internetowe w naszej agencji

Moja agencja reklamowa zyskiwała coraz większą popularność. Moja ciężka praca zaczęła przynosić efekty po dwóch latach ciężkiej pracy. To był dla mnie przełomowy moment. Nie sądziłem, że moje przedsiębiorstwo zacznie przynosić aż tak duże zyski.

Poznańskie sklepy internetowe były rozpoznawalne

sklepy internetoweByłem przygotowany tylko na sukces. Najwięcej klientów mieliśmy z okolic Poznania. To miasto miało duże zapotrzebowanie na reklamę. Nam to odpowiadało. Naszą najmocniejszą stroną była grafika 3d. Zatrudnieni przeze mnie informatycy dokładnie wywiązywali się ze swoich obowiązków. Mi to sprawiało wielką satysfakcję. Lubiłem ich doceniać w postaci pokaźnych premii. Pewnego dnia zdecydowałem się ogłosić konkurs. Bardzo dokładnie to przedyskutowałem z zarządem i wyrażono zgodę. Wszyscy uważali, że bardzo ważny jest stały rozwój i trzeba coś zrobić właśnie w tym kierunku. Ogłosiłem konkurs na nowe logo dla mojej firmy. Udział mogli wziąć wszyscy. Oczywiście nagroda była bardzo prestiżowa. Myślałem, że część osób podejdzie do tego mało profesjonalnie jednak myliłem się. Nasze sklepy internetowe Poznań rozpoznawała już spora część osób. Ja chciałem aby coś odświeżyć. Zawsze miałem duszę artysty i wiedziałem, że logo jest czymś istotnym. To na to jako pierwszą rzecz zwracają uwagę zainteresowane osoby. Nikt nie poleci swojej reklamy firmie średniej jakości. Cała rozgrywka trwała ponad dwa miesiące. Napłynęło wtedy do nas wiele prac. W konkursie brali udział także studenci. Ostatecznie wygrała osoba z innego województwa. Był to młody i utalentowany człowiek, który wykazał się wielką kreatywnością. Prywatnie robił także strony www, które miały wielką popularność.

Zdecydowałem, że zaoferuję mu stanowisko pracy w mojej korporacji. Świerza krew zawsze dodawała coś nowego. Także całe jury uznało, że mamy do czynienia z prawdziwym artystą. Mi zależało na młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

Dodaj komentarz