Ulepszenie dysków do monitoringu

Zastanawialiście się w jaki sposób można zaprojektować coś na nowo, coś co już jest obecne na rynku, ale trochę to można zmodyfikować? Zachodziłem w głowę, co to może być. Myślałem o tym, kiedy przeglądałem stronę firmy lemm. Tam takie coś jak antena cb występowała często, zresztą mam taka na swoim samochodzie.

Dyski do monitoringu powinny być pojemne

dyski do monitoringuKażda antena cb w gruncie rzeczy służy do tego samego, ale jednak jest w tym jakaś różnica, jakieś wyjątkowe możliwości, łapanie większej skali fal radiowych i takie tam. Czy moja antena cb była by lepsza? Jak miałbym ją zaprojektować. Potem zastanawiałem się, czy jeślibym zajął się monitoringiem, to czy monitoring ahd miałby swojego godnego następce. W mojej studenckiej ocenie, właśnie ten monitoring ahd jest jednym z najlepszych rozwiązań, ze względu na świetne parametry sprzętu. Mój tata w hurtowni ma właśnie taki monitoring ahd i sobie go chwali. Może kiedyś pochwali mnie za mój projekt. W każdym razie, na pierwszym roku, mogę sobie tylko o tym marzyć. Czytałem też o tym, że można by dyski do rejestratorów powiększyć. To znaczy sprawić, by dyski do rejestratorów miały większą pamięć. Myślicie, że to już nie zostało zrobione? Jaka maja pojemność największe dyski do rejestratorów, w internecie coś tam podają, ale na pewno w wielkich korporacjach wiedzą co będzie za rok, czy za pięć lat. Tata zawsze zamawia dodatkowe pojemne dyski do monitoringu, wkurza się, że musi wciąż je magazynować. Dyski do monitoringu nie zajmują wiele miejsca, ale chciałby aby były bardziej ergonomiczne.

Tak firma lemm mnie zainspirowała, a tata podsycił. Będę starał się zaprojektować i wykonać dyski do monitoringu. Tata będzie ze mnie dumny, a może będę pracował w firmie lemm po studiach? Kto wie co ze mnie wyrośnie, a w głowie wiele jest myśli.