Usługi elektryczne świadczone przez fachowca – elektryka

Razem z moim tatą prowadzę własną firmę. Ta nasza firma świadczy różnego rodzaju usługi elektryczne. Ta nasza firma prowadzona jest w moim rodzinnym mieście, a tym miastem mianowicie jest Ostrów Wielkopolski.

Profesjonalny elektryk świadczy profesjonalne usługi

elektrykGeneralnie rzecz biorąc Ostrów Wlkp jest również rodzinnym miastem mojego taty, więc obaj jesteśmy z tym pięknym miastem bardzo związani. Mój tata wcześniej, zanim założył tą swoją firmę pracował, jako profesjonalny elektryk Ostrów Wielkopolski. W zasadzie elektryk, to jest również mój wyuczony zawód, ponieważ poszedłem właśnie w ślady mojego taty, który od zawsze był dla mnie wzorem do naśladowania i już jako dziecko bardzo chciałem być taki, jak on. Zawodu nauczyłem się, podobnie jak mój tata w technikum, które również znajduje się w tym pięknym mieście, jakim jest Ostrów. Tą naszą wspomnianą firmę założył mój tata, ale ja po prostu można powiedzieć, że ” wszedłem ” w biznes, tak że teraz z moim tatą prowadzimy ją we dwóch. Nasza firma głównie wykonuje takie rzeczy, jak na przykład przeróżne instalacje elektryczne. Jednakże ta nasza firma cały czas się rozwija i oferujemy naszym klientom z miesiąca na miesiąc, coraz to nowo usługi. Na przykład dwa miesiące temu zaczęła być przez naszą firmę dokonywana automatyka przemysłowa. To był dobry pomysł, żeby właśnie tą dziedziną się zająć, ponieważ już od samego początku mamy właśnie wiele zleceń dotyczących dziedziny automatyki. Ogólnie z tatą pracuje mi się naprawdę dobrze. Czasami muszę przyznać, że bywają gorsze momenty, ponieważ kompletnie nie możemy się ze sobą dogadać, mamy zupełnie inne podejście do naprawdę wielu tematów, jednakże koniec końców jakoś dochodzimy do porozumienia.

Pomimo tego właśnie, że bywają między nami na prawdę ostre kłótnie, to i tak ciszę się bardzo, że mam możliwość pracowania z moim tatą.