Wczasy na Mazurach i yacht charter

Mieszkam bardzo blisko Mazur. W tym roku na wczasy mieliśmy z mężem jechać nad morze. Bardzo lubię polskie morze i nie przeszkadza mi nawet dosyć kapryśna pogoda. Po prostu nasze polskie morze ma swój niezastąpiony klimat.

Yacht charter – dobry sposób na wakacje

yacht charter

Nad morzem nie mieliśmy zrobionej żadnej rezerwacji. Po prostu zorientowaliśmy się już dawni, że lepiej znaleźć coś na miejscu. Po prostu w ten sposób można trochę zaoszczędzić a i od razu znaleźć pokoje blisko morza. W tym roku mieliśmy jechać naszym nowym samochodem. Cieszyłam się bardzo z tego powodu. Jednak mąż się trochę go obawiał. Bo tak naprawdę za dużo nim nie jeździliśmy i będzie to dla niego pierwsza dłuższa trasa. Praktycznie kilkadziesiąt kilometrów od domu samochód się zepsuł. I to zepsuł się tak, że trzeba było najlepiej na miejscu znaleźć jakiegoś mechanika. Byliśmy na mazurach w bardzo pięknej okolicy blisko jeziora. Mąż znalazł mechanika, jednak okazało się, że naprawa samochodu może potrwać nawet tydzień. Mąż stwierdził, że zostaniemy na mazurach na urlop. Znaleźliśmy bardzo ładny pensjonat. Na przystani portowej było ogłoszenie czarter w mazurach last minute na jachty. I mój szalony mąż wynajął dla nas w ten sposób jachty luksusowe na następny dzień. Mimo tego, że mieliśmy urlop spędzić w innym miejscu nasz urlop zapowiadał się naprawdę bardzo dobrze. Te jachty do wynajęcia to naprawdę spełnienie marzeń. Nie tylko moich, ale także męża. Taki nawet tani yacht charter normalnie kosztuje dużo więcej. Jednak dzięki tej promocji nie mieliśmy wyrzutów, że go wynajęliśmy.

Mąż stwierdził, że może później wynajmie także żaglówki, no bo skoro stać nas na jachty to chyba na żaglówki tym bardziej. W sumie czemu nie. Gdy chodziłam do liceum byłam nawet na obozie żeglarskim. Mieliśmy spędzić wakacje nad morzem a los sprawił, że jesteśmy na mazurach blisko domu.