Wesele brata i profesjonalny dj z Warszawy

Pamiętam osiem lat temu byłam na naprawdę świetnym weselu. Moi bliscy znajomi z technikum w końcu postanowili się pobrać. Był to pierwszy ślub znajomych z klasy. Wiedziałam, ze odczuwają duża presję zwłaszcza, że Marta jest profesjonalistką.

Profesjonalny dj na wesele wyszukany w internecie

dj na weseleWszystko zawsze musi być zaplanowane dużo wcześniej i wykonane idealnie, bez żadnego błędu. Poprosiła mnie o spotkanie na którym wyjaśniła mi. że szuka dj na imprezę. Kiedyś była razem ze mną na weselu mojego brata i bardzo spodobała jej się zabawa dlatego postanowiła zatrudnić dj, który wtedy tam grał. Dodatkowo w pakiecie były dekoracje światłem. Obiecałam jej załatwić namiary jednak przyznam szczerze, że było to bardzo trudne zadanie. Mój brat nie miał nigdzie zapisanych informacji. Po prostu wpisał w wyszukiwarkę internetową profesjonalny dj na wesele Warszawa i porównał oferty. Jedyne co pamiętał to jak wyglądał. Warszawa to duże miasto więc było dużo ofert. Spędziliśmy łącznie pięć wieczorów aż w końcu znaleźliśmy pod hasłem: dj wodzirej. Jednak jego działalność była zawieszona. Pojechaliśmy razem z Martą specjalnie na spotkanie, by przekonać go żeby jeszcze raz poprowadził wesele. Oczywiście przekonywanie go było także trudnym zadaniem jednak szczęście nie opuszczało nas i udało się. Denerwowałam się chyba tak samo jak państwo młodzi. Zupełnie niepotrzebnie gdyż zabawa była przednia. Wszystko było idealnie dobrane. A dj? Sprawdził się w 100%! Z tego co wiem po tej imprezie dostał kilka innych zleceń i powrócił do zajęcia. Nie ma co się dziwić od razu widać, że to osoba z wielką pasją. Oprócz tego jest on człowiekiem ciągle uśmiechniętym i niezwykle pomysłowym. Razem z moim mężem przetańczyliśmy całą noc.

Do muzyki dodatkowo były dekoracje światłem co dawało świetne współgranie. To było jedno z najlepszych ślubów na którym się bawiłam.