Wesele koleżanki z konferansjerem

Moja koleżanka niedawno wyszła za mąż. Tak naprawdę w pewnym momencie przestałam już wierzyć w to, że w końcu wyjdzie za mąż. bo ze swoim narzeczonym mieszkała już chyba dziesięć lat. Gdy w końcu zdecydowali się na ślub wszyscy myśleli, że koleżanka jest w ciąży no bo co innego mogłoby ich po tylu latach do tego skłonić.

Wesele z konferansjerem było udane!

KonferansjerA jednak nie. Widocznie potrzebowali trochę więcej czasu niż inny by w końcu się pobrać. Wesele odbyło się w Poznaniu czyli w rodzinnym mieście panny młodej. Muszę przyznać, że było to naprawdę duże wesele. Rzadko jest się aż na takich dużych przyjęciach. Było w sumie około dwustu osób. I tym bardziej wszyscy dziwili się, że będzie wodzirej na wesele a nie zespół. Jednak młodzi zaskoczyli chyba wszystkich gości. Co prawda nie było zespołu z był DJ i to znany DJ. Do tego oprócz tego, że był najlepszy DJ i wodzirej to była także trzecia osoba do prowadzenie imprezy. I był to po prostu profesjonalny konferansjer Poznań, który naprawdę świetnie współpracował z wodzirejem. Takiego zestawienia jeszcze nie widziałam. Myślę zresztą, że koszt tych trzech panów był wyższy niż wynajem zespołu. Jednak jak dla mnie było naprawdę dobrze i naprawdę w pewnych momentach mieliśmy wszyscy wrażenie, że uczestniczymy w jakimś spektaklu. Ten DJ to jest podobno przede wszystkim DJ na studniówki jednak na weselu także świetnie się sprawdził. Może oni tak długo czekali z tym weselem bo tak szczegółowo planowali swoje wesele. Pierwszy raz także widziałam by tak duża ilość gości weselnych tam świetnie się bawiła.

Ja raczej nie przepadam za weselami a to naprawdę było wyjątkowo udane i przede wszystkim prowadzone naprawdę ze smakiem. Do tej pory polecam wszystkim, którzy wiem, że chcą wziąć ślub takie rozwiązanie czyli DJ, konferansjer i wodzirej. Bo jest to naprawdę zestaw do polecenia.