Wielobarwne balony z helem

 

Jeszcze do niedawna przede wszystkim dzieci uwielbiały balony, bo były przedmiotem do zabawy ale także idealną dekoracją na urodzinach. Obecnie coraz więcej dorosłych ludzi kupuje je dla siebie lub najbliższych na różne okazje.

Jakie są rodzaje balonów?

wzorzyste balony na urodziny z helemW sklepach papierniczych oraz nierzadko także z zabawkami, znajdziemy klasyczne gumowe balony do napełniania powietrzem. Mają one przeróżne kształty, kolory i rozmiary oraz są uwielbiane przez dzieci. Natomiast w sklepach ze specjalnymi dekoracjami znajdziemy między innymi wzorzyste balony z helem na urodziny, które mogą mieć kilka rozmiarów. Kupując je w sklepie możemy je otrzymać napełnione już helem, ale też puste, aby można to było zrobić we własnym zakresie. Ceny takich balonów wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych bez napełnienia. Za hel przeważnie się płaci dziesięć złotych za jeden balon. Na urodziny przeznaczone są modele balonów w kształcie cyferek oznaczają wiek, literek, z których można ułożyć konkretny napis albo już gotowe napisy w stylu Happy Birthday. Bardzo popularne są klasyczne okrągłe balony z napisami pasującymi do urodzin. Niektóre firmy umożliwiają nawet wykonanie na balonie unikalnego napisu, który będzie idealnie pasować do okazji i solenizanta. Balony, które są przeznaczone do napełniania helem przeważnie są wykonane ze specjalnej folii, która jest jest bardzo wytrzymała. Mogą one mieć połyskującą lub matową powierzchnie, a do tego mogą być w kształcie kuli, gwiazdy, serduszka czy dowolnego zwierzątka.

Z każdym rokiem sprzedaż balonów do napełniania helem wzrasta, ponieważ ich wykorzystanie jest coraz szersze. Są nieodzownym elementem na urodzinach, weselu, wieczorze panieńskim czy na imprezie z okazji narodzin nowego członka rodziny.