Wózek Bebetto Vulcano

Kiedyś pierwszy kontakt dziecka ze świeżym powietrzem miał miejsce dopiero po wielu tygodniach z obawy o jego zdrowie. Obecnie z maluszkiem można wyjść na spacer już po paru dniach od narodzin, a w tym celu przyda się dobry wózek.

Jakość wózków Bebetto 

bebetto vulcanoZakup wózka powinien być przemyślaną decyzją, ponieważ kupujemy jeden model, który wystarcza na wszystkie lata użytkowania. W sprzedaży są dostępne same gondole, spacerówki, albo zestawy tych swoich elementów. Jeżeli kupimy je w zestawie, to na pewno zaoszczędzimy jakąś kwotę pieniędzy. Wózki Bebetto Vulcano są jednymi z najlepszych na rynku i co roku są wyróżniane przez zadowolonych klientów. Firma Bebetto jest liderem na polskim rynku w produkcji wózków dziecięcych. Bestsellerem od wielu lat jest model Vulcano, który łączy w sobie prostotę i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Lekka rama wózka w połączeniu z gondolą, albo spacerówką waży jedynie niecałe dziesięć kilogramów. Posiada możliwość regulacji wysokości wózka i poręczy do prowadzenia, która daje możliwość dopasowania jego wysokość do wzrostu osoby prowadzącej. Wózek Vulcano posiada dwie, pojemne torby. Jedna znajduje się pod wózkiem i jest zapinana na zamek, a druga jest w formie torebki i zawieszona jest na specjalnych zaczepach pod poręczą do kierowania. Możemy w nich schować  rzeczy maluszka, albo zakupy. Wózki z firmy Bebetto posiadają aż dwuletnią gwarancję, która pozwala nam niemalże przez cały czas użytkowania nie obawiać się o jakiekolwiek awarie.

Wózki są niezbędne dla każdego niemowlaka, bo są ich jedynym środkiem transportu przez pierwsze lata życia. Od jakości jego wykonania zależy bezpieczeństwo i komfort naszego maluszka. Najtańsze będą modele wózków z poprzednich kolekcji, albo w sklepach internetowych.