Współpraca przy tworzeniu biznesu czyli profesjonalna reklama

Moja koleżanka Aurelia otwiera firmę. Skończyła studia. Chce prowadzić swoja działalność gospodarczą. Ma bogatych rodziców, którzy oczywiście za sponsorują jej cały niezbędny sprzęt. Wynajęli już dla niej biuro w którym będzie mogła prowadzić agencje reklamową.

Reklama z Bydgoszczy w telewizji

reklamaAgencja reklamy będzie działała w miejscowości Bydgoszcz. Z koleżanką znam się od lat. Kiedyś też mieszkałam w Bydgoszczy ale tata dostał awans i przeprowadziliśmy się do miejscowości Toruń. Cały czas utrzymywałyśmy kontakt. Spędzaliśmy razem wakacje, weekendy. Mogłam powiedzieć, ze jesteśmy przyjaciółkami. Pracowałam jako księgowa. Aurelia postanowiła mnie poprosić żebym prowadziła u niej księgowość. Firma nie będzie duża więc nie będę póki co miała dużo papierków. Stwierdziła, że ona mi ufa i nie wyobraża sobie współpracy z nikim innym. Nie mogłam jej odmówić. Agencja reklamy to był biznes specjalnie dla niej. Od dziecka była kreatywna i miała zwariowane pomysły. Ruszyła miesiąc temu i miała już na swoim koncie kilka zleceń. Materiały reklamowe przygotowywała w specjalnych programach komputerowych. Niektóre z nich widziałam pierwszy raz w życiu. Miała już na swoim koncie nawet reklamę dla pewnego sklepu. Profesjonalna reklama bydgoszcz leciała w telewizji jak ja pierwszy raz zobaczyłam od razu złapała za telefon żeby jej o tym powiedzieć. Byłam z niej dumna i wspierałam ją jak miała mniej zleceń zastanawiała się czy to wszystko ma sens. Dokumenty przekazywała mi przez internet. Pilnowałam żeby wszystkie księgowe sprawy się zgadzały.

W piątek zadzwoniła do mnie, ze ma przygotować materiały reklamowe dla pewnej kliniki. Reklama miała być tylko w formie papierowej. To było jej największe zlecenie. Klinika bardzo dobrze płaciła. Znaleźli jej biuro w internecie i postanowili dać jej szansę.