Wolny etat w biurze wykończania wnętrz

Dostałam dzisiaj informacje od koleżanki, że w jej firmie poszukują pracownika do biura. Do moich obowiązków należałyby kontakty z klientami, umawianie ich na spotkania i zamawianie materiałów biurowych niezbędnych dla projektantów.

Projektowanie wnętrz i ich wykończanie to świetna praca

wykończenia wnętrzKoleżanka pracuje tam i przygotowuje projekty wnętrz. Projektowanie wnętrz wychodzi jej pięknie. Sama jestem szczęściarą bo Moniak przeprowadziła metamorfozę u mnie w mieszkaniu. Nowoczesne wykończenia wnętrz w Kielcach są doceniane przez jej klientów i teraz sama rozumiem dlaczego. Znam Monikę już wiele lat. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Monika pochodzi z miejscowości Warszawa. Ja mieszkam w miejscowości Kraków od urodzenia. Poznałyśmy się na studiach i Monika stwierdziła, że nie chce wracać do rodzinnej miejscowości. Od poznania nigdy się nie pokłóciłyśmy. Zawsze możemy na siebie liczyć. Poza tym nasi mężowie także się lubią więc bardzo często spotykamy się w czwórkę. Firma, w której Monika pracuje ma główna siedzibę w miejscowości Kielce. Firma wykonuje zlecenia w każdym rejonie naszego kraju. Projektowanie wnętrz jest poszukiwane przez wielu klientów. Monika projektuje wnętrza domków jednorodzinnych, mieszkań a także firm czy różnego typu instytucji. Monika ma wykształcenie w tym kierunku i uczestniczyła w wielu szkoleniach. Monia zawsze jest zadowolona z firmy, w której pracuje. Twierdzi, że dzięki niej może się rozwijać. Wykończenia wnętrz są doceniane przez jej przełożonego. Monia poleciła mnie swojemu szefowi i mam do jutra zanieść swoje dokumenty. Ja od kiedy urodziłam córkę a minęło już od tego momentu trzy lata siedziałam w domu.

Nawet ostatnio rozmawiałyśmy o tym, że musiałabym znaleźć jakąś prace. Oferta spadła mi z nieba i jestem gotowa, żeby w końcu wyjść z domu i pomyśleć o swojej karierze.