Wybór dobrego wodzireja jest ważny

No i stało się – Rudy się żeni. Mój partner długo nie dowierzał, że jego najlepszy przyjaciel w końcu stanie się mężem. Rudy był przecież zatwardziałym kawalerem, który zarzekał się, że bycie singlem to życie pełne wrażeń! Jego poglądy zmieniły się, gdy przekroczył trzydziestkę… Partner powiedział mi, że przygotowania do ślubu są w toku.

Rudy wybrał już nawet wodzireja na wesele

znany wodzirej na wesele w warszawieZaskoczyło mnie to, że tak szybko i sprawnie podejmuje decyzje, to do niego niepodobne. Co ta miłość robi z ludźmi… W każdym razie, ja i mój partner planujemy nasze wesele za dwa lata, dlatego z zainteresowaniem słuchaliśmy, jak podszedł do przygotowań Rudy. Znany wodzirej na wesele w Warszawie ma rozruszać imprezę i sprawić, że dla każdego z gości stanie się to uroczystość, którą będzie można wspominać przez lata. Wodzirej nie tylko zapowie oczepiny, ale i dzięki błyskotliwemu prowadzeniu imprezy sprawi, że z twarzy gości i pary młodej nie będą znikały uśmiechy. Wydaje mi się, że przy wyborze wodzireja należy kierować się nie tylko tym, czy posiada on poczucie humoru, ale warto także zwrócić uwagę na to, czy potrafi odnaleźć się w kłopotliwych sytuacjach – wiadomo, że impreza biegnie swoim rytmem i czasami zaaranżowane sytuacje wcale nie przebiegają zgodnie z planem. Wtedy trzeba szybko wymyślić jakiś ratunek – dla dobrego konferansjera nie powinno to być problemem. Ja chyba jednak na moje wesele wybiorę wodzireja płci żeńskiej. Chyba zazwyczaj tę rolę pełnią mężczyźni, dlatego konferansjerka z pewnością zaskoczyłaby gości. Jeżeli ma ładny głos – wówczas na pewno dobrze poprowadzi całą imprezę. Przynajmniej nie skopiujemy planu wesela od Rudego, który przecież też będzie naszym gościem.

Mam nadzieję, że dzięki wybranemu przez niego wodzirejowi, jego wielki dzień będzie przez wszystkich zapamiętany na długo. My jako goście z pewnością będziemy kibicować Rudemu, aby wesele przebiegło bez żadnych komplikacji i było w stu procentach udane. W końcu to uroczystość, którą pamięta się przez całe życie.