Wybór nowoczesnej lampy do gabinetu

 

Wynajmowałem biuro w budynku, który był stary i mieścił się na obrzeżach miasta. Początkowo szukałem taniego lokalu, ale od jakiegoś czasu powodziło mi się tak dobrze, że postanowiłem jednak zmienić miejsce urzędowania. Przeniosłem się więc do nowoczesnego biurowca w centrum miasta.

Wykonana na zamówienie lampa do gabinetu

lampy nowoczesne do gabinetuGabinet zdecydowałem się urządzić samodzielnie i żaden projektant nie był mi potrzebny, ponieważ znałem się na tym całkiem dobrze. Wybrałem nowoczesne meble biurowe i fotel z prawdziwej skóry. Nawet pozwoliłem sobie na mały barek na alkohole, bo różni kontrahenci mnie odwiedzali. Potrzebna była mi jeszcze jakaś dodatkowa lampa do gabinetu, ale nigdzie nie znalazłem takiej, która pasowałaby do mojego gabinetu. Mój znajomy Marcin na szczęście zajmował się produkcją lamp tego typu i postanowiłem u niego zamówić lampę. On produkował lampy nowoczesne do gabinetu i wiele z nich dość mi się podobało. Miałem jednak własne wyobrażenie i zapytałem Marcina, czy wykonałby dla mnie lampę z projektu, który sam wykonałem. Marcin od razu się zgodził, bo dla niego nie stanowiło to problemu. Projekt lampy do gabinetu tak bardzo mu się spodobał, że zapytał nawet, czy może go wykorzystać w regularnej produkcji. Zgodziłem się pod warunkiem, że lampę dostanę do swojego gabinetu bezpłatnie. Marcin się na to zgodził, bo zdecydowanie mu takie rozwiązanie odpowiadało. Każdy z nas był zadowolony. Lampę dostałem po dwóch tygodniach. Pasowała w moim gabinecie idealnie.

W nowej lokalizacji czułem się o wiele lepiej. Więcej klientów dzięki temu też do mnie trafiało i zarabiałem jeszcze więcej. utrzymanie biura w takim miejscu nie sprawiało mi żadnych problemów, bo było mnie stać na takie koszty. Wszystko układało się wręcz znakomicie.