Wycena monet i sklep numizmatyczny online

Nasze rodzinne, być może nietypowe przedsiębiorstwo prowadzimy od dwóch pokoleń. Moi dziadkowie zdecydowali się na to, aby otworzyć sklep z pamiątkami oraz rzeczami pozostałymi po wojnach.

Sami prowadziliśmy sklep numizmatyczny

sklep numizmatycznyRodzice także zdecydowali się na prowadzenie sklepu wzbogacając go o skup znaczków a także niedrogi sklep numizmatyczny z Bydgoszczy. Oznaczało to ni mniej ni więcej to, że od teraz prowadziliśmy także skup monet. Cieszyłam się, że nasz lokal usytuowany z Bydgoszczy miał takie powodzenie wśród mieszkańców tego miasta. znali nas od pokoleń, więc wiedzieli iż my ich nie zawiedziemy. Jednak czułam, że mamy dwudziesty pierwszy wiek i powinnam coś zmienić. Wiedziałam, że na terenie całego kraju są ludzie posiadający pieniądze i chcący się nimi podzielić. Jednak Bydgoszcz nie dla każdego jest blisko. Postanowiłam, że będę wykonywać wycenę monet online. Platforma internetowa okazała się na to gotowa. Wszyscy chętni mogli wysłać mi zdjęcie a ja dokonywałam profesjonalnej wyceny. Kiedy tylko byłam wyraźnie zainteresowanie jakimś okazem mogłam dojechać. Nie zawsze zdjęcie odzwierciedla stan faktyczny monet. Nie bałam się konkurencji. Znałam swoją wartość i wiedziałam, że ja wykonam tę pracę najlepiej. Skup złota mógłby oferować mniejsze pieniądze, bowiem tam nie zawsze musiała siedzieć osoba znająca się na rzeczy. Ci, którzy zbierali je od pokoleń nie oddadzą je byle komu. Specjalistów jest mało a ja jestem jednym z nich. Moja platforma internetowa uszyła już dwa miesiące temu. Od tej pory miałam trzy wyceny, jednak teraz czekam na kolejne zdjęcia. Dla wielu klientów jest to świetna i innowacyjna metoda.

Jednak czytając opinie o naszym sklepie w internecie wiedzą, że prowadzimy ten biznes od pokoleń i nie oszukujemy. Cieszę się, że dzięki temu nasz sklep dojrzał do naszych czasów.