Wygrany przetarg na wymianę dachów

W Nadarzynie prowadzę swoja własną firmę dekarską. Zatrudniam pięćdziesięciu wykwalifikowanych dekarzy, którzy pracują na terenie Warki, czy Otwocka. Obsługujemy wiele miast i nie mamy żadnych ograniczeń. Jakiś czas temu zdecydowałem się wziąć udział w przetargu, gdzie były do wymiany dachy w Nadarzynie.

Wymienialiśmy dachy ze standardowych zleceń

dachyPrzetarg dotyczył wymiany eternitowych pokryć, które miały dachy na nowoczesne i bezpieczne dachy. Uznałem, że moja firma doskonale sobie poradzi i ją zgłosiłem do przetargu. Ogłoszenie miało nastąpić w przyszłym miesiącu, więc do tego czasu wymienialiśmy dachy ze standardowych zleceń, których jest sporo. Moja firma wymienia dachy ale także stawia nowe dachy u klientów. W dniu kiedy było rozstrzygnięcie przetargu na dachy pojechałem osobiście, ażeby zobaczyć jak sprawy się mają. Byłem ogromnie zdumiony, że przetarg na dachy wygrała moja firma! Niesamowita radość! Od razu powiedziałem swoim pracownikom, że wygraliśmy przetarg na nowe dachy i będziemy mieli sporo pracy. Wszyscy dekarze bardzo się ucieszyli, bo wiedzieli, że będą z tego dobre pieniądze. Do pracy mieliśmy zabrać się od czerwca i dachy wymienić mieliśmy do końca września. Był to długi czasu i wiedziałem, że wymienimy wszystkie dachy na czas. Te dachy, które mają pokrycie eternitowe zostaną zdemontowane. Będziemy działać po kolei. Najpierw z budynku zdejmiemy dachy z eternitem i od razu położymy nowe dachy. Gdy budynek będzie gotowy, to przejdziemy do następnego.

Nasze dachy wymieniamy bardzo sprawnie i szybko co klienci z Nadarzyna bardzo sobie cenią. Wszystkie dachy wymienimy na czas, dzięki czemu otrzymamy wynagrodzenie, jakie zakładałem. Mam odpowiednią ilość pracowników, którzy błyskawicznie pracują i są najlepsi w branży. Dzięki temu moja firma przoduje.

Więcej na temat dachów można znaleźć na: www.dachlacz.com.pl