Wymarzona praca przy biurku i wizytówki

Tak, w końcu się doczekałam, i dostałam swoje wymarzone stanowisko przy biurku. Będę teraz zajmować ważne stanowisko. Nawet zleciłam już projektowanie wizytówek, żeby ładnie się prezentowały na biureczku. Teraz przychodzą do mnie klienci, i załatwiam im różne ważne zlecenia.

Wizytówki to bardzo ważny element

WizytówkiBiorą ode mnie wizytówki, by w przyszłości również się do mnie zgłosić. W końcu czuję wiatr w żaglach. Wcześniej byłam tylko zwykłą asystentką, i pomagałam przy drobnych rzeczach, czyli takie przynieś, wynieś, pozamiataj. Nie podobało mi się to, no ale co miałam zrobić. Kiedyś znalazłam ogłoszenie, że szukają ludzi do nowej, prężnie rozwijającej się firmy, Pomyślałam, że czemu nie, i wysłałam swoje zgłoszenie. Miałam szczęście, bo odezwali się jakoś na drugi dzień chętni do nawiązania ze mną współpracy, Poszłam na rozmowę, skromnie ubrana, tak jak na co dzień praktycznie. Młody mężczyzna zaprosił mnie do środka i chwilę ze mną porozmawiał, aby mnie sprawdzić. Musiałam mu się wydać kompetentna, bo od razu stwierdził, że jest gotowy mnie przyjąć, i spytał od kiedy mogę. Od razu rzuciłam moją poprzednią bez przyszłościową pracę, i już na drugi dzień pracowałam w nowej firmie.

Czuję się bardzo szczęśliwa, że robię coś, co lubię, i nikt mnie nie sprawdza, bo pracuję na swój rachunek, i co zarobię jest moje, i nie muszę się nikomu tłumaczyć. No, chyba, że typowo bym coś zepsuła, lub wyzwała jakichś klientów. A tak, to dobrze mi się wiedzie. Teraz to mnie przynoszą kawkę, a nie na odwrót, i na pewno nie zamienię tej pracy na żadną inną.

Jesli Ty chcesz wizytówki, to zajrzyj na stronę: krkwizytowki.pl