Wysokowartościowa karma Animonda dla kota

Temat żywienia kotów jest dla mnie bardzo ważny. Sama jestem właścicielką dwóch wspaniałych mruczków, które przygarnęłam z ulicy. Bardzo szybko stały się nieodzowną częścią naszej rodziny i staram się dbać, aby miały u nas po prostu dobrze. Wiem, że sama nie jadam byle czego, dlatego już od samego początku zainteresowałam się tematem żywienia kotów. Chciałam, żeby ich karma urozmaicała im dietę i dostarczała im podstawowych wartości niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania ich organizmu.

Dobrej jakości karma w niskiej cenie

karma animonda dla kotaDla moich kotów wybrałam produkty firmy Animonda. Złożyło się na to wiele czynników. Skład tej karmy jest bogaty w naturalnego pochodzenia substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania kociego organizmu. Do jej produkcji używa się czystego mięsa, a nie mechanicznie oddzielanych resztek. Przekonał mnie również fakt, że w serii produktów Animonda znajdują się nie tylko karmy mokre w puszcze, ale również w wygodnych saszetkach i ogromny wybór karm suchych, czy kocich łakoci. Moje mruczki to wybredne istoty, dlatego różnorodność wyboru jest dla mnie dosyć ważna. Poza składem i konsystencją bardzo podoba mi się w tej karmie, że po otwarciu puszki nie wydobywa się z niej nie przyjemny zapach. W okresie testów karm miałam ogromny problem z tym, że większość kocich przysmaków drażni ludzki nos. Tutaj problem ten jest znacznie mniej odczuwalny. Do tego wszystkiego dochodzi również to, że karma Animonda dla kota ma bardzo niską cenę w porównaniu do produktów o podobnej jakości. Miło kiedy przy posiadaniu dwóch kotów zamawianie im jedzenia nie obciąża w znacznym stopniu miesięcznego budżetu.

Moje koty to okazy zdrowia i chęci do zabawy. Na tej podstawie chyba śmiało mogę stwierdzić, że karma Animonda dla kotów to dobry wybór. Ja jestem zadowolona i moje mruczki również. Ciesze się, że mogę tworzyć dom dla tych dwóch uroczych łobuziaków i serce mi się łamie kiedy pomyśle, że jakiś czas temu szlajały się jako bezdomne zwierzęta. Naprawdę niewiele wystarczy, żeby bezdomne zwierzę zmienić w domowego pupila.