Zadziwiające wizytówki online

Każdego dnia natrafiam na coś co mnie szokuje i dziwi. Raz to jest jakiś bardzo ulepszony telefon, który ma parametry prawie laptopa lub aparatu, raz nowy telewizor dzięki któremu czujemy się jak w kinie. A wczoraj był to program do wizytówek.

Wizytówki online – nowoczesne podejście

wizytówki online

Jak codziennie wieczorem przeglądałam sobie różne fora i strony internetowe. Zauważyłam artykuł „kreator wizytówek nowa era tworzenia”. Zapoznałam się z nim bo była to dla mnie nowość. Proste wizytówki online? Kto by pomyślał. Myślałam, że odbywa się to cały czas tradycyjnie: spotykamy się z grafikiem, rozmawiamy, on przysyła nam projekty na e-mail a my później wybieramy najbardziej dla nas odpowiedni. A jednak nie. Teraz projektowanie wizytówek możemy zacząć sami w domu czy w pracy. Jedyne czego potrzebujemy to komputer oraz internet. Postanowiłam zobaczyć osobiście jak to wszystko działa. Program działał bardzo płynnie, nie zawieszał się mimo dużej ilości użytkowników. Był darmowy! Co przyjemnie mnie zaskoczyło. Dla tych bardziej leniwych lub osób, której nie mają zbyt wiele czasu stworzona została opcja wizytówki wzory. Ponad osiemdziesiąt szablonów w różnych stylach i wersjach kolorystycznych. Dodatkowo dołączona była zakładka w której po wpisaniu zawodu, który wykonujemy pojawiają się projekty innych użytkowników. Oczywiście tylko wtedy, gdy sami się na to zgodzili. Mogłam zainspirować się innymi pracami. Jest to duże ułatwienie dla osób, które akurat nie miały pomysłu lub nie mają zbyt wielkiego talentu w sztukach artystycznych.

Kolejnym plusem tego zadziwiającego programu jest sam fakt, że powstał. Jest to naprawdę duże ułatwienie nie tylko dla osób indywidualnych. Oszczędzamy czas oraz pieniądze. Zyskują tu również agencje reklamowe i graficy. Programy do wizytówek nie mają żadnych wad.