Zakładanie okuć budowlanych

Mieszkanie w domu jednorodzinnym to często dużo kłopotów, ponieważ wiele napraw musimy wykonać sami. Dziś uszkodziła nam się zasuwa garażowa, kto by pomyślał… Pomieszczenie oddaliśmy do użytku około dwa miesiące temu. Próbowałem ją sam naprawić ale nie mam szans.

Okucia budowlane wykorzystywane w domu

okucia budowlaneMuszę poszukać gwarancji i mam nadzieje że producent okuć budowlanych ją uzna za ważną. Nowa zasuwa garażowa była montowana około roku temu, jak dokonaliśmy zakupu nowego auta. Przyglądając się drzwiom garażowym zauważyłem również że są one lekko opuszczone ku dołowi. Obserwując je bliżej spostrzegłem że łączniki budowlane są uszkodzone. Kątowniki, które były montowane do drzwi garażowych nie wytrzymały ich obciążenia. Trzeba zakupić nowe łączniki, które będą masywniejsze. W tej sprawie udałem się do sklepu jakim jest producent stojaków rowerowych, właścicielem jest mój dobry znajomy. Z prośba o specjalne zamówienie na łączniki budowlane do moich drzwi garażowych. Okazało się również że mój kolega to producent okuć budowlanych, który bez problemu uznał gwarancje a zasuwa garażowa będzie już jutro zamontowana w drzwiach. Oczywiście dużo lepszy model na dwie kłódki dopasowany do garażu. Zgodnie z umową na drugi dzień przyjechała ekipa, która zamontowała zamówiony produkt. Nowa zasuwa garażowa spełnia wszystkie moje wymagania bezpieczeństwa. Nie spodziewałem się że tak szybko i sprawnie będzie wymieniona na nowy, bezpieczniejszy model. W tym samym dniu otrzymałem również łączniki budowlane, które jeszcze tego samego dnia wymieniłem na nowe i mocniejsze.

Oczywiście potrzebowałem do tego pomocy mojego brata, który chętnie przyjechał po pracy i pomógł mi w wymianie. Teraz metalowe łączniki budowlane są dużo lepszej jakości od poprzednich z gwarancja na kilka lat. Garaż zamyka się dużo sprawniej niż poprzednio.

Zainteresowanym zakupem okuć budowlanych polecam stronę http://www.lemmar.pl