Zakup suszu konopnego

Leczenie medyczną marihuaną stało się w ostatnim czasie naprawdę popularne. Okazuje się bowiem, że susz uzyskiwany z konopi siewnych ma naprawdę wiele korzystnych właściwości leczniczych. Przede wszystkim wykazuje on silne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. Dodatkowo naukowcy w niezależnych badaniach potwierdzili działanie przeciwnowotworowe.

Gdzie kupić wysokiej jakości susz konopny?

sprawdzony susz cbdMedyczna marihuana swoje lecznicze właściwości zawdzięcza obecności związków aktywnych z grupy kanabidioli, które określane są skrótem CBD. Ta grupa związków wykazuje również silne działanie przeciwnowotworowe, poprzez hamowanie procesu onkogenezy, czyli przekształcania zdrowych komórek naszego organizmu w komórki nowotworowe. Sprawdzony susz CBD wykorzystuje się w wielu jednostkach chorobowych, między innymi w leczeniu padaczki opornej na standardową farmakoterapię, w leczeniu miastenii, pomocniczo w chorobie nowotworowej, a także w nerwicy, stwardnieniu rozsianym, czy nawet w przewlekłych bólach opornych na silne środki przeciwbólowe. Takie susz możemy dostać w aptece po okazaniu recepty lekarskiej. Warto jednak wiedzieć, że certyfikowane produkty możemy również zakupić w sklepie internetowym. Okazuje się bowiem, że niewielka kwota wystarczy, aby móc zdecydować się na zakup leczniczego suszu konopnego. Warto jednak wiedzieć, że aby móc wykorzystać lecznicze właściwości tego produktu należy skorzystać z waporyzatora.

W urządzeniu tym susz ulega spaleniu, a my poprzez wdychanie dymu dostarczamy do naszego organizmu związki aktywne. Jeśli chodzi o dawkowanie to zazwyczaj stosuje się jedną dziesiątą grama podczas jednej waporyzacji. W ciągu dnia należy wykonać dwa lub trzy razy waporyzację, jednak dokładne dawkowanie ustala lekarz.