Zamawiam quadrocopter dla chłopaka na rocznicę

Z Krzyśkiem jesteśmy razem już cztery lata. Dobrze nam razem i świetnie się dogadujemy. Wielkimi krokami zbliża się nasza piąta rocznica i uznałam, że to czas, by zrobić Krzysiowi naprawdę jakąś wyjątkową niespodziankę. To bardzo dobry chłopak i zasługuje na wszystko co najlepsze.

Postanowiłam kupić quadrocopter

quadrocopterZagadałam jego przyjaciela Roberta, żeby się dokładnie dowiedzieć o czym Krzysiek marzy. Robert powiedział bez chwili zastanowienia, że jak chcę mu zrobić naprawdę trafiony prezent to mam kupić dla niego dron z kamerą, ponieważ ostatnio ich tematem do rozmów są głównie drony. W sumie to nawet się nie zaskoczyłam, bo kiedyś widziałam jak Krzysiek latał po internecie i był tam jakiś dron na sprzedaż. Pewnie rozważa jego zakup. Podziękowałam Robertowi za pomoc i byłam zadowolona, bo już nie muszę nic kombinować i mam gotowy prezent dla chłopaka. Robert coś wspominał też, że i na mnie czeka niezła niespodzianka, ale nie chciał powiedzieć nic więcej. A może Krzysiek dla mnie kupi taki dron? Nie, to na pewno nie o to chodzi. Kiedy Krzysiek był w pracy to odpaliłam jego komputer, żeby sprawdzić jakie strony internetowej przeglądał, gdzie są drony i znalazłam wszystko. Okazało się, że Krzysia interesuje dobry dron oraz profesjonalny plecak phantom 4 i miał już nawet dodany do zakładek wybrany model. Bardzo mi ułatwił całe zadanie, bo nie znam się na takim sprzęcie a taki quadrocopter to na pewno bym źle wybrała. Zamówiłam od razu dla Krzysia wybrany przez niego wcześniej quadrocopter i czekałam na kuriera. To mu zrobię niespodziankę!

Nie ma szans, żeby się domyślił co dostanie a wiem, że Robert mu nie piśnie ani słowa. W dniu rocznicy oboje byliśmy pobudzeni, ale Krzysiek się nieco denerwował. Zaczęłam się już domyślać jaką niespodziankę dla mnie przygotował. Oświadczy mi się na pewno.