Zamówienie na kubek

 

Razem z moim wspólnikiem szukaliśmy przez długi czas prezentu na gwiazdkę dla naszych pracowników. Wiedzieliśmy, że taki gest jest jak najbardziej ceniony przez wszystkich, dlatego stwierdziliśmy, że trzeba jeszcze na kilka tygodni przed się do tego przygotować i wybrać np. jakieś śmieszne szklanki, czy kubki, które stanowić będą bardzo uniwersalny prezent dla każdego klienta.

Kubek dla każdego

śmieszne kubki

Śmieszny kubek zamierzaliśmy zaprojektować dla każdego z naszych pracowników oddzielnie, dzięki czemu będzie mógł poczuć się wyjątkowo w firmie. Z racji tego jednak, że zatrudnialiśmy tych pracowników kilkudziesięciu postanowiliśmy zwrócić się o pomoc do firmy, która specjalizuje się w wykonywaniu różnych śmiesznych nadruków na kubkach. Mogliśmy także zdecydować się na gotowe kubki ze śmiesznymi grafikami, jednak postanowiliśmy na każdym z nich umieścić imię osoby, która będzie nim ofiarowana oraz jakąś śmieszną grafikę, która związana jest z jego pracą. Śmieszne kubki to koszt od kilku do kilkunastu złotych za sztukę. Z racji tego jednak, że my składaliśmy dość duże zamówienie mogliśmy oczekiwać bardzo dobrego rabatu i korzystnych warunków cenowych, a firma zagwarantowała, że dotrzyma wyznaczonego terminu, czyli kilka dni od zamówienia. Zamówiliśmy nawet kubek testowy, który był za darmo, aby zobaczyć, czy taka forma prezentu będzie na pewno bardzo ładna i sprawdzona.

Kiedy nadszedł czas wręczenia prezentu dla naszych pracowników wszyscy byli zdziwieni, że wpadliśmy w ogóle na taki pomysł, a część nawet nie wierzyła, że jest taka możliwość, aby przygotować indywidualny nadruk na kubku porcelanowym, czy też ceramicznym. Jeśli chodzi o tworzywo, również mieliśmy do wyboru kilka, jednak zdecydowaliśmy się na takie, które jest trwałe i zarówno prezentuje się bardzo dobrze.